Aquabelle Hydrating Cleanser Lotion 150 ml - mleczko oczyszczające do twarzy Email

Aquabelle Hydrating Cleanser Lotion - CaliVita - mleczko oczyszczające do twarzyMLECZKO OCZYSZCZAJĄCE DO PIELĘGNACJI - ŹRÓDŁO ZDROWEJ CERY

Polecane szczególnie osobom z wrażliwym typem skóry - dzięki delikatnej konsystencji  jednocześnie oczyszcza i nawilża skórę twarzy, bez naruszenia jej naturalnej warstwy ochronnej.

Nawilżanie skóry twarzy, podczas procesu jej oczyszczania – stanowi unikalną zaletę tego produktu. Dlatego też nie ma żadnej potrzeby spłukiwania go z powierzchni skóry twarzy.
 

>>> Aquabelle Hydrating Cleanser Lotion - ZAMAWIAM <<<

Jego aktywne składniki:

 • Oleje z nasion jojoby - usuwają delikatnie, ale w skuteczny sposób,  zanieczyszczenia skóry
 • Olejek z awokado - wspaniale zmiękcza i nawilża skórę
 • Bisabolol -  podrażnioną skórę, wykazuje działanie przeciwzapalne
 • Woda ZZD - nawilża skórę oraz spowalnia proces starzenia

KOSMETYKI AQABELLE TO POŁĄCZENIE NOWOCZESNYCH OSIĄGNIĘĆ NAUKOWYCH ORAZ SIŁ NATURY

Skład  produktów opiera się na 3 ważnych czynnikach:

 • naturalne składniki (oleje z nasion z jojoby, awokado, itp.)
 • nowoczesne komponenty (ceramidy, witaminy, itp.)
 • nowa, rewolucyjna technologia patentowa: czysta woda o zmniejszonej zawartości deuteru

Rodzina produktów Aquabelle CaliVita składa się z produktów, których głównym składnikiem jest WODA ZZD

 • Kremu regenerującego (na dzień)
 • Kremu odżywczego (na noc) oraz
 • Mleczka do pielęgnacji i demakijażu twarzy

Woda ZZD -  Woda o Zmniejszonej Zawartości Deuteru 
Deuter to jeden z izotopów wodoru. W naturze jądra większości atomów wodoru składają się z jednego protonu. Atom ten opisywany jest jako 1H. W przypadku pozostałych wodorów, jądra składają się z jednego protonu i jednego neutronu lub jednego protonu i dwóch neutronów. Pierwszy z nich nazywany jest deuterem (jego chemiczne oznakowanie to 2H lub D), natomiast jądra składające się z jednego protonu i dwóch neutronów, określane są trytem (chemiczny symbol to 3H lub T).

W naszej strefie klimatycznej zawartość deuteru w wodach powierzchniowych wynosi 150 ppm z minimalnym zakresem fluktuacji. W wodach opadowych w obszarze równika mają 155 ppm, a w północnej części Kanady, wewnątrz kontynentu, 135-140 ppm. Waha się to w zależności od równoleżników, ale także od wysokości nad poziomem morza (na wysokości poziomu morza jest to  już 150 ppm, podczas gdy 2000 metrów nad poziomem morza już jest to 130 ppm). Ilości oznaczone w wodzie pozostają w bezpośredniej proporcji do zawartości deuteru w organizmach, żyjących w tej wodzie.

Stężenie deuteru w organizmie dorosłego człowieka wynosi ok. 12-14 mmol/l. Wydaje się, że nie są to duże ilości, ale jeśli porówna się je z masą innych niezbędnych substancji, okazuje się, że w organizmie znajduje się 6 razy więcej deuteru niż wapnia oraz 10 razy więcej niż magnezu.

Liczne, niezależne eksperymenty potwierdziły, iż można bezpiecznie stosować wodę o zmniejszonej zawartości deuteru (Woda ZZD) - nie posiada ona żadnych właściwości toksycznych.

Co więcej, WODA  ZZD wywiera:
 • korzystny wpływ na podział komórek. Im mniejsza zawartość deuteru w wodzie, tym wolniejszy proces podziału komórek - co oznacza, że proces starzenia się organizmu przebiega wolniej.
 • Ponadto wiadomo, że wraz ze wzrostem częstości podziałów komórkowych zwiększa się również ryzyko nieprawidłowych podziałów.

Wilgotność naszej skóry jest ważna nie tylko z punkt widzenia estetyki. Już nawet w szkole podstawowej uczy się że: „Skóra jest podstawowym systemem obrony naszego organizmu". Chroni go przed wnikaniem szkodliwych substancji, pochodzących ze środowiska, a także zapobiega zbyt szybkiemu wyparowaniu wody z organizmu. Wilgotność naszej skóry bezustannie zmniejsza się w ciągu dnia, dlatego też jedną z najważniejszych czynności w kosmetologii jest właściwe nawilżenie skóry. W tym celu, należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednią ilość przyjmowanych płynów, jak również właściwe oczyszczenie skóry i stosowanie dobrej jakości kremów - tylko dzięki stosowaniu wszystkich tych zaleceń łącznie jesteśmy w stanie utrzymać prawidłową wilgotność skóry.

Uwaga!

 • Zimą twarz myjemy tylko śmietankami, łagodnymi żelami i piankami, a rezygnujemy z mydła i wysuszających kosmetyków, gdyż zmniejszają produkcję łoju, tak potrzebnego do ochrony skóry. Przed wyjściem z domu należy nałożyć krem ochronny min. 20 - 30 minut wcześniej, gdyż woda zawarta w kremie musi odparować.
 • Zabiegi kosmetyczne przyniosą lepsze efekty, jeśli połączymy je z pielęgnacją "od wewnątrz", tzn. wspomożemy je odpowiednimi suplementami. O tej porze roku szczególnie cenne są te, które dostarczą nam beta caroten, koenzym Q10, kompleks witamin z grupy B,C,E, bioflawonoidy, kwasy tłuszczowe Omega 3 oraz lecytynę. Jeśli w ten sposób przygotujemy naszą skórę do tak trudnych warunków pogodowych, to po zimie będziemy cieszyć się promienną i zdrową. 
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.