C-Rx Cream - cellulit, pomarańczowa skórka Email

C-Rx Cream - CaliVita - cellulit, pomarańczowa skorkaZwalcz cellulit z C-Rx Cream - NOWOŚĆ

Wymodeluj swoje ciało

Wbrew powszechnej opinii, charakterystyczna skórka pomarańczowa, tj. cellulit nie dotyczy wyłącznie kobiet. Objawy cellulitu coraz częściej pojawiają się u mężczyzn, a także u bardzo małych dzieci. Nagromadzone substancje (tłuszcz, produkty uboczne przemiany materii, woda) pozostają w tkance łącznej, lecz ich usunięcie można skutecznie wspomagać aktywnymi składnikami C-Rx Cream.

Cellulit składa się przede wszystkim z produktów ubocznych przemiany materii, nagromadzonych w tkance łącznej skóry, co przyciąga z przyległych tkanek kolejne ilości wody. Te zmagazynowane substancje powodują obrzęk, powierzchnia skóry staje się nierówna, podobnie jak skórka pomarańczy. Co więcej, pojawiające się grudki oddziałują na naczynia krwionośne i limfatyczne, dlatego też pogarsza się krążenie i spowalnia metabolizm spowalnia. Z tego względu skóra objęta cellulitem wydaje się chłodniejsza w dotyku.

 >>> C-Rx Cream - ZAMAWIAM <<<

Zwalczając cellulit zewnętrznie, niezwykle ważne są metody, które przyspieszają metabolizm i krążenie, a także usuwanie produktów ubocznych z organizmu. Starannie dobrane składniki C-Rx Cream mogą stanowić wspaniałą pomoc w walce z cellulitem.

 Aktywne składniki C-Rx Cream

  • Ekstrakty z rozmarynu oraz z imbiru pobudzają krążenie krwi, przez co wspomagają w  usuwaniu nagromadzonych produktów ubocznych oraz przyspieszają dostarczanie komórkom składników odżywczych i tlenu.
  • Ekstrakty z rokitnika zwyczajnego i pierwiosnka lekarskiego wykazują właściwości odżywcze.
  • Bisabolol oraz D-pantenol (prowitamina B5) posiadają właściwości regenerujące, kojące, przeciwzapalne.
  • Zielona herbata i witamina E to wspaniałe antyoksydanty, wspierające ochronę skóry przed wolnymi rodnikami.
  • Dimetikon – wygładza skórę, przeciwdziała jej nadmiernemu wysuszaniu.

Krem stosuj dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Dokładnie wcieraj go w miejsca objęte cellulitem, przez co zwiększa się jego wchłanianie przez skórę. Uzyskane efekty będą bardziej widoczne, jeśli przed zastosowaniem kremu skorzystamy np. z naprzemiennego prysznica (ciepły i zimny), gąbki.

Jak każdy sukces, walka z cellulitem wymaga determinacji i uporu. Jeśli nawet prowadzimy odpowiedni styl życia i stosujemy kremy zewnętrzne, proces eliminacji cellulitu może trwać 3-6 miesięcy. Ponadto, nie powinniśmy zapominać, że jeśli mamy skłonność do cellulitu, należy powtarzać kuracje zapobiegające tej przypadłości.

Uwaga!

  • stosować tylko zewnętrznie!
  • unikać kontaktu z oczami!
  • nie należy stosować w przypadku występowania uczulenia na jakikolwiek ze składników kremu. W przypadku problemów dermatologicznych, przed zastosowaniem kremu zasięgnij opinii lekarza specjalisty.
  • nie należy stosować podczas ciąży lub karmienia piersią.
  • nie stosować u dzieci.

Współczesny tryb życia cechuje nieregularne spożywanie posiłków, jedzenie w pośpiechu, z przewagą żywności wysoko przetworzonej, zawierającej dużo „pustych kalorii”, jak również zbyt mała aktywność fizyczna. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób ma problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, a wiele pań próbuje walczyć z cellulitem.

Co warto wiedzieć o „skórce pomarańczowej”?

Wbrew powszechnej opinii, charakterystyczna skórka pomarańczowa, tj. cellulit nie dotyczy wyłącznie kobiet. Objawy cellulitu coraz częściej pojawiają się u mężczyzn, a także u bardzo małych dzieci. Cellulit składa się przede wszystkim z produktów ubocznych przemiany materii, nagromadzonych w tkance łącznej skóry, co przyciąga z przyległych tkanek kolejne ilości wody. Te zmagazynowane substancje powodują obrzęk, powierzchnia skóry staje się nierówna, podobnie jak skórka pomarańczy.

Jak rozróżnić zwykły tłuszcz od cellulitu?

Można to zaobserwować gołym okiem. Tkanka tłuszczowa jest gładka, skóra nie tworzy na niej wypukłości. W przypadku cellulitu partie tłuszczu poprzerastane są włókniejącą tkanką łączną, co daje wrażenie pofałdowania. W wyniku utrudnionego krążenia spowalnia się metabolizm – skóra z cellulitem wydaje się chłodniejsza w dotyku.

Jak odzyskać piękną figurę?

Ograniczenie ilości spożywanych kalorii to skuteczny sposób pozbycia się zbędnych kilogramów, jednak nie wszyscy są w stanie utrzymać taki reżim. Zastanawiasz się, jak odzyskać piękną figurę? Twój organizm potrzebuje wsparcia! Chcąc skutecznie pozbyć się cellulitu, zastosuj te metody, które przyspieszą metabolizm i krążenie, a także usuwanie produktów ubocznych z organizmu. Wspaniałą pomoc w walce z tym problemem może stanowić C-Rx Cream, którego odpowiednio dobrane składniki mogą z dobrym efektem uzupełnić kuracje antycellulitowe. 
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.