OCZYSZCZANIE ORGANIZMU
OCZYSZCZANIE ORGAMIZMU Email

OCZYSZCZANIE DLA DOROSŁYCH

PARAPROTEX - grzybica, bakterie, pasożyty, gronkowiec, lamblia, owsiki

Zioła zawarte w ParaProteX mają działanie antysepryczne i odkażające."Zanim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzi fundamentalny etap przygotowawczy - gruntowne oczyszczenie z zatruwających organizm patogenów. Stosuję zioła...".


Prof. dr n. med. Valeria Szedlak-Vadocz
Przewodnicząca Zespołu doradców Medycznych CaliVita International
Specjalista biochemii klinicznej, medycyny nuklearnej i patofizyki klinicznej

Ważne!

Przed rozpoczęciem oczyszczania wskazane jest wzmocnienie organizmu produktem Polinesian Noni , a wątroby produktem LiverAid w dawce po jednym opakowaniu z każdego. Produkty te przygotowują organizm na zwiększoną aktywność pasożytów i udrożniają kanały wydalnicze.

 

Następnie zaczynamy oczyszczanie preparatem ParaProteX i innymi produktami wzmacniającymi.

  • ParaProteX nie łączymy z antybiotykami! To ma być oczyszczanie całkowicie naturalne !!!
  • Zaczynamy ją od małych dawek, by przyzwyczaić organizm do uwalniających się trujących toksyn z komórki i innych organizmów. Zażycie większych dawek od razu, może spowodować źle samopoczucie.

 

Więcej…
 
OCZYSZCZANIE ORGANIZMU DLA DZIECI Email

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU DLA DZIECI

Prof. dr n. med. Valeria Szedlak-Vadocz
„Nim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzą fundamentalny etap przygotowawczy - gruntowne oczyszczenie. Stosuję ParaProteX ...".


Prof. dr n. med. Valeria Szedlak-Vadocz
Przewodnicząca Zespołu doradców Medycznych CaliVita International
Specjalista biochemii klinicznej, medycyny nuklearnej i patofizyki klinicznej

Ważne!

  • Przed rozpoczęciem oczyszczania wskazane jest wzmocnienie organizmu produktem Polinesian Noni w dawce ½ zakrętki przez okres jednego miesiąca. Produkt ten przygotuje organizm  i udrożni kanały wydalnicze.
Więcej…
 


SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.