PARAPROTEX - OSOBISTY OCHRONIARZ - ZIOŁA ANTYSEPTYCZNE, ODKAŻAJĄCE Email
Spis treści
PARAPROTEX - OSOBISTY OCHRONIARZ - ZIOŁA ANTYSEPTYCZNE, ODKAŻAJĄCE
Gruntowne oczyszczanie organizmu
Wszystkie strony

PARAPROTEX – OSOBISTY OCHRONIARZ

PARAPROTEX - CALIVITA - OSOBISTY OCHRONIARZIntensywne tempo, jakie towarzyszy nam każdego dnia sprawia, że coraz częściej odżywiamy się nieregularnie, nie przestrzegamy zasad zdrowego odżywiania. Mało kto zastanawia się nad tym, jakie będą efekty takiego stylu życia. Przewód pokarmowy to przecież nie tylko miejsce trawienia i wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych. To także największa i najbardziej skomplikowana część naszego układu immunologicznego, która stale kontaktuje się z ogromną ilością różnych szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych. Zaburzenie równowagi na tym poziomie może prowadzić do rozwoju wielu dolegliwości…

Krótka charakterystyka ziół zawartych w ParaProteX >>>

ParaProteX to zestaw cennych składników roślinnych wykazujących korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu. Przywracając harmonię na poziomie jelit, stwarzają komórkom układu immunologicznego odpowiednie warunki do pracy i regeneracji. Mogą także okazać się niezwykle pomocne podczas procesów oczyszczających organizm.

Czosnek od tysiącleci znany jest jako środek wzmacniający siły obronne organizmu i wspierający procesy trawienia. Wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, jak również odgrywa istotną rolę m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, układu oddechowego.

Stwarzając niekorzystne środowisko dla ich rozwoju w naszym organizmie, przyczynia się do poprawy kondycji i odporności oraz eliminuje przyczyny wielu chorób. Przywraca równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

Sklep >>>

Wiecej o ziołach stosowanych od wieków w medycynie ludowej >>>

 


Ekstrakt z kory Pau D’Arco stanowi naturalną obronę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi. Poprawia ogólne samopoczucie, wspiera funkcje nerek, wspomaga mikrokrążenie.

Ekstrakt z nasion grejpfruta zapewnia równowagę mikrobiologiczną i antyoksydacyjną w tkankach oraz wzmacnia procesy oczyszczania organizmu.

Żywica z balsamowca mirra, dzięki obecności cennych substancji odżywczych (zwłaszcza cynku, krzemu, potasu), wspomaga proces oczyszczania organizmu z produktów ubocznych.

Ekstrakt z berberysu zwyczajnego - wykazuje korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, wspomaga wydzielanie soków trawiennych, reguluje apetyt.

Olej z goździkowca korzennego - w medycynie ludowej od wieków jest stosowany jako skuteczny środek wiatropędny.

Olej z orzecha włoskiego to jeden z bardziej cenionych olejów roślinnych ze względu na bogate źródło witamin rozpuszczalnych w tłuszczach oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, np. kwasu ?-linolenowego. Wspomaga prawidłową pracę pęcherza moczowego, funkcje wydalnicze nerek. Przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu cholesterolu, trójglicerydów we krwi.

UWAGA!

 

 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
 • Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 • Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 

 


 

„Nim rozpocznę właściwą kurację leczniczą, wszyscy moi pacjenci przechodzą fundamentalny etap przygotowawczy – gruntowne oczyszczanie organizmu z pasożytów.

....z wypowiedzi Prof. dr n. med. Valeria Sedlak-Vadócz

Zioła oczyszczające organizm z parazytów:

 • Rangoon Creeper Fruit 150,0 mg
 • Nasiona Komosy piżmowej                                       
 • Ekstrakt z berberysu zwyczajnego (std. 6% alkaloidów)
 • Żywica balsamowca mirra                                         
 • Olej z goździków korzennych                                    
 • Ekstrakt z kory Pau d'Arco
 • Orzech czarny                                                       
 • Olej z orzecha włoskiego                                       
 • Ekstrakt z nasion grapefruita                                 
 • Czosnek                                                             


OCZYSZCZAJNIE ORGANIZMU >>>

Jak wynika ze składu, ParaProteX jest unikalnym suplementem diety, złożonym z wielu naturalnych składników pochodzenia roślinnego.

 

W ostatnich latach zauważamy, że coraz więcej osób ma problemy z nadmiernym wzrostem grzybów zwanych Candida albicans. Choroba ta ma swoje korzenie we względnie łatwym nie­doborze tlenu w organizmie, co czyni stabilizowany tlen doskonałym pomocnikiem w skutecznym leczeniu tych problemów.

Ludzie z kandydozą mają również zaburzony system immunologiczny, zwłaszcza jeśli byli leczeni antybiotykami.

Z in­formacji dostarczonych przez dietetyków, lekarzy i pacjentów stosujących stabilizowany tlen podczas leczenia Candida, wydaje się, że jest on bardzo skutecznym suplementem. W niektórych przypad­kach należy stale stosować stabilizowany tlen przez okres od 3 do 4 miesięcy (czasami nawet dłużej), w celu eradykacji uogólnionej kandydozy.

  
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.