Stabilizowany tlen OxyMax - POZYTYWNE ZMIANY Email

Zostałem członkiem CaliVita® International  3 tygodnie temu. Już pierwszego dnia mojego członkostwa, zacząłem przyjmować preparat OXYMAX. Wziąłem niewielką porcję preparatu - 3 razy dziennie po 5 kropli, rozpuszczonych w szklance wody.

Po 3 dniach zauważyłem pierwsze pozytywne działanie tego produktu. Jestem bardziej energiczny, z rannym wstawaniem nie mam już problemów, a wieczorem łatwiej zasypiam.

Moja praca wiąże się z dużą odpowiedzialnością, a co za tym idzie - ze stresem. Odkąd spróbowałem OXYMAX, czuję się o wiele bardziej odprężony psychicznie. Kiedy poczułem się również silniejszy fizycznie, postanowiłem ponownie uprawiać jogę.
Zmieniłem także moją dietę. Wcześniej jadłem bardzo dużo i stale byłem głodny. W ciągu ostatnich 3 tygodni mój nienasycony apetyt ustabilizował się, a moja masa ciała zaczęła spadać. Czuję, że w moim życiu nareszcie zachodzą pozytywne zmiany.

A. T. (Szeged)
Zródło: CaliNews wrzesień 2005 
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | ZAPARCIA
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.