PASOŻYTY, OBJAWY ZAKAŻENIA PASOŻYTAMI, CHOROBY PASOŻYTNICZE, NATURALNA OCZYSZCZANIE Z "NIEPROSZONYCH GOŚCI" Email

Ryzyko zakażenia pasożytami pojawia się już w wieku kilkunastu miesięcy, gdy jeszcze jako dzieci, bawiąc się w piaskownicy, wkładamy ubrudzoną łopatkę do ust ...

Pasożyty to organizmy zwierzęce lub roślinne wykorzystujące inny organizm jako środowisko życia i zdobywania pożywienia. Najczęstszymi pasożytami człowieka są organizmy zwierzęce, które wywołują choroby zwane parazytozami. Pasożyty bytujące w jelitach człowieka zaliczamy do robaków i pierwotniaków.

Robaki  należą do dwóch grup:

  • robaków płaskich (płazińce),
  • robaków obłych (obleńce).

Według danych WHO:

  • W ciągu ostatnich 10 lat różnymi pasożytami zaraziło się ponad 4,5miliarda ludzi.
  • W Europie - co 3 osoba.
  • W USA 85-95 % społeczeństwa.
  • Uczeni twierdzą, że na początku 21wieku 95% na świecie jest zarażonych pasożytami.
  • 99,9% ludzi, którzy mają w domu zwierzęta (nawet gryzonie czy ptaki) są nosicielami pasożytów.
  • Pasożyty są przyczyną 14mln śmiertelnych przypadków / rok.

To daje 25% ogólnego wskaźnika śmiertelności = każda czwarta śmierć!

Wg ostatnich doniesień - infekcja pasożytnicza zaburza psychikę w 3 pokoleniu!

Pokolenie zainfekowanych rodziców umiera o 10 -15 lat wcześniej!

dr H. Clark w swojej książce "Kuracja Życia" pisze:

"Bez względu na długość listy objawów danego pacjenta - od chronicznego zmęczenia poczynając, na bezpłodności i zaburzeniach psychicznych kończąc - jestem pewna, że istnieją tylko dwie przyczyny chorób: obecność pasożytów i/lub skażeń."

Większość osób sądzi , że pasożyty są reliktem przeszłości, która charakteryzowała się niskim poziomem higieny i warunków sanitarnych. Jednak inwazja "intruzów" jest obecnie bardziej powszechna niż nam się to może wydawać. Naukowcy oceniają, że około 25% populacji jest zakażona jednym lub wieloma pasożytami. Dotyczy to nie tylko krajów Trzeciego Świata, ale również nowoczesnych społeczeństw. Za przykład mogą posłużyć owsiki, które występują u ludzi na całej kuli ziemskiej. Tylko w Polsce  inwazja owsików sięga 95% ludności, włosogłówki – 80%, glisty 50% a zakażenie lambliami już u niemowląt dochodzi do 80%.

Zobacz objawy zakażenia pasożytami >>>

Jak sobie pomóc stosując naturalne terapie:

oczyszczanie organizmu dla dorosłych >>>

oczyszczanie organizmu dla dzieci >>>

Zanieczyszczone jedzenie, niedomyte warzywa i owoce, niedogotowane mięso czy futro naszego domowego zwierzątka, którego nie odrobaczamy. Jednak największe ilości pasożytów występują w produktach wieprzowych, dostępnych w handlu powszechnym: boczek, szynka, wędliny, hot dog, a nawet w rybach.

Podróże szczególnie do krajów egzotycznych, gdzie panuje ciepły klimat, gdzie jest inna flora bakteryjna w wodzie i glebie.

Czasami tylko jeden łyk zarażonego, zimnego napoju przyczynia się do groźnej w skutkach biegunki. Biegunki opornej na wielomiesięczne leczenie. Należy sięgnąć pamięcią do swoich doświadczeń i zwrócić uwagę na swoje samopoczucie przed i po podróży. Może właśnie wtedy wystąpił pierwszy objaw osłabienia naszej ogólnej odporności, pojawienia się pierwszych zmian skórnych, chronicznego zmęczenia itp.

Jeżeli doświadczyliśmy czegoś podobnego, a samopoczucie od tamtego czasu uległo wyraźnemu pogorszeniu, to jest duże prawdopodobieństwo, że nasze ciało nie jest wolne od pasożytów przywiezionych z dalekiej podróży.

 

Należy pamiętać, że nawet po ustąpieniu objawów biegunkowych, pasożyty mogą przejść w okres utajony i dawać o sobie znać w postaci wyczerpania, braku energii i siły oraz innych symptomów wymienionych w dalszej części strony.

Robaki w jelitach tworzą kolonię poprzeplatanych ciał. Przymocowują się do kosmków jelita cienkiego, wysysają krew człowieka w celu hodowli swojego potomstwa, produkują jajeczka i wypróżniają się do światła jelita, gdzie mieszają się z pokarmem i w dużych ilościach wraz ze strawionym pokarmem trafiają do krwi. Brud, toksyny pasożytów bardzo zanieczyszczają krew i są nadmiernym obciążeniem dla wątroby która właśnie filtruje krew. Ponadto wylęgnięte z jajeczek larwy pasożytów, zarodki grzybów, bakterie i pierwotniaki również przedostają się poprzez błonę śluzową jelit do krwi i w dużych ilościach migrują w systemie krwionośnym. Wszystkie te czynniki, tak bardzo zanieczyszczają krew i zmieniając jej skład chemiczny, prowadzą do licznych objawów chorobowych.


Minimum 2 razy w roku Twój organizm potrzebuje odnowy biologicznej - nie czekaj, skorzystaj z pomocy natury. Toksyny, kamienie kałowe, gronkowiec, grzybica, robaki pasożytnicze: lamblie, owsiki, przywry - to zbędny balast dla Twojego organizmu! Pozbądź się go, korzystając z szerokiej gamy suplementów diety i ziół CaliVita Intrenational.

  
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.