PREPARATY CALIVITA TYLKO DLA MĘŻCZYZN
Pro-State Power -PROBLEMY Z PROSTATĄ I PRZEROSTEM GRUCZOŁU KROKOWEGO Email

Pro-State Power - CaliVita - problemy z prostatą, przerost gruczołu krokowegoPro-State Power – PROBLEMY Z PROSTATĄ, PRZEROST GRUCZOŁU KROKOWEGO

Preparat zawierający odpowiednio dobrane wyciągi roślin leczniczych i składniki mineralne, niezwykle pomocne w łagodzeniu dolegliwości związanych z zapaleniem lub łagodnym przerostem prostaty.

Jednym z widocznych powodów, dla których Pro-State power cieszy się powodzeniem, jest łagodzenie objawów rozrostu gruczołu krokowego poprzez usuwanie przyczyn schorzenia, a nie tylko samych skutków choroby. Pro-State Power ma działanie moczopędne, przeciwwysiękowe, uspokajające, pobudzajace mechanizmy obronne, adaptacyjne, wzmacniające, odmładzajace. Pobudza czynności gruczołów dokrewnych. Świetnie dzała przy problemach z impotencją.

Stosuje się go:

  • w przypadkach, zapalenia gruczołu krokowego, nie trzymania moczu, bolesne oddawanie moczu, zaburzeniach czynności układu moczowego;
  • zapalenia cewki moczowej, pęcherza, zakażenia układu moczowego;
  • kłębuszkowe zapalenie nerek, inne choroby nerek, torbiele;
  • niedorozwój narządów płciowych, zanik jądra, impotencja;

Skuteczny także po zabiegach chirurgicznych na gruczole krokowym. Może odgrywać znaczącą rolę w profilaktyce raka prostaty.

 

Więcej…
 


SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.