Pro-State Power -PROBLEMY Z PROSTATĄ I PRZEROSTEM GRUCZOŁU KROKOWEGO Email

Pro-State Power - CaliVita - problemy z prostatą, przerost gruczołu krokowegoPro-State Power – PROBLEMY Z PROSTATĄ, PRZEROST GRUCZOŁU KROKOWEGO

Preparat zawierający odpowiednio dobrane wyciągi roślin leczniczych i składniki mineralne, niezwykle pomocne w łagodzeniu dolegliwości związanych z zapaleniem lub łagodnym przerostem prostaty.

Jednym z widocznych powodów, dla których Pro-State power cieszy się powodzeniem, jest łagodzenie objawów rozrostu gruczołu krokowego poprzez usuwanie przyczyn schorzenia, a nie tylko samych skutków choroby. Pro-State Power ma działanie moczopędne, przeciwwysiękowe, uspokajające, pobudzajace mechanizmy obronne, adaptacyjne, wzmacniające, odmładzajace. Pobudza czynności gruczołów dokrewnych. Świetnie dzała przy problemach z impotencją.

Stosuje się go:

 • w przypadkach, zapalenia gruczołu krokowego, nie trzymania moczu, bolesne oddawanie moczu, zaburzeniach czynności układu moczowego;
 • zapalenia cewki moczowej, pęcherza, zakażenia układu moczowego;
 • kłębuszkowe zapalenie nerek, inne choroby nerek, torbiele;
 • niedorozwój narządów płciowych, zanik jądra, impotencja;

Skuteczny także po zabiegach chirurgicznych na gruczole krokowym. Może odgrywać znaczącą rolę w profilaktyce raka prostaty.

 

>>> Pro-State Power - ZAMAWIAM <<<

 
Opakowanie zawiera 60 tabletek. 

1 tabletka zawiera:

 • Ekstrakt z owocu palmy sabalowej (std. 45% NKT i steroli) 300 mg
 • Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej 150 mg
 • Nasiona lnu 150 mg
 • Ekstrakt z kory śliwy afrykańskiej (std. 2,5% steroli) 60 mg
 • Bioperyna 1 mg
 • Selen 80 mcg
 • Likopen 2,5 mg
 • Cynk 15 mg

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie lub według zaleceń.

ZIOŁA NA MĘSKIE PROBLEMY 

Prostata (gruczoł krokowy) to narząd mieszczący się u mężczyzn między kością łonową a odbytem. Ma kształt i wielkość kasztana, otaczającego cewkę moczową przy ujściu do pęcherza moczowego. Powiększając się, prostata zaciska cewkę moczową, co powoduje utrudnienie oddawania moczu, aż do całkowitego zamknięcia cewki. Prostata jest ważnym gruczołem płciowym, m.in. produkującym substancję polepszającą ruchliwość plemników i ochraniającym dolne odcinki przewodu moczowego przed infekcjami bakteryjnymi.

Łagodny przerost gruczołu krokowego (tzw. benignus prostata hyperplasia BPH) stał się chorobą cywilizacyjną, dotykającą ok. 80% mężczyzn w Europie i USA. Jej przyczyny nie są do końca poznane, ale z pewnością ma na nią wpływ siedzący tryb życia i sposób odżywiania. Stale zwiększająca się liczba mężczyzn z objawami BPH, to także elekt wzrostu średniej długości życia. Np, jeszcze przed 11, wojną światową, średnia wieku wynosiła 40 lal, a więc szansa wystąpienia przerostu prostaty była znacznie mniejsza niż obecnie, kiedy 80-latek to w pełni sprawny mężczyzna.

Charakterystyczne objawy BPH to:

 • zbyt słaby i/lub przerywany strumień moczu;
 • częste i nagłe oddawanie moczu, zwłaszcza w nocy;
 • po oddaniu moczu wrażenie, ze pęcherz nie został opróżniony;
 • w cięższych przypadkach silne bóle w dole brzucha spowodowane zatrzymaniem moczu

Przerost gruczołu krokowego nie jest tylko problemem przeszkadzającym w codziennym życiu i ograniczającym życie seksualne. Nie leczony - może przekształcić się w nowotwór złośliwy. Nowotwór prostaty jest drugim, najczęściej dotykającym mężczyzn, nowotworem. Powodzenie leczenia zależy od stopnia zaawansowania choroby, stąd tak ważna jest wczesna profilaktyka i poważne potraktowanie pierwszych symptomów przerostu prostaty. Należy zwrócić się do lekarza i rozpocząć odpowiednie leczenie.

Składniki Pro-State Powder:

 • Ekstrakt z owocu palmy sabałowej poprawia przepływ moczu oraz zmniejsza częstotliwość nocnego oddawania moczu. W całej Europie jest powszechnie używany w leczeniu przerostu prostaty,
 • Kora śliwy afrykańskiej już od XVIII wieku była wykorzystywana do leczenia problemów z prostatą. Zawiera przeciwzapalne fitosteroidy, które poprawiają gospodarkę hormonalną, spowalniają powiększanie gruczołu krokowego oraz wykazują właściwości moczopędne.
 • Nasiona lnu zawierają aż 27 różnych substancji o działaniu przeciwnowotworowym. Wśród osób, których dieta zawiera duże ilości lignanów, odnotowuje się znacznie mniej zachorowań na nowotwory piersi, okrężnicy i prostaty.
 • Pokrzywa zwyczajna ma działanie diuretyczne, wzmacniające i hemostatyczne. Łagodzi stany zapalne dróg moczowych, nerek, pęcherza moczowego oraz zmiany związane z kamicą nerkową. Jest skuteczna również w zaburzeniach hormonalnych w okresie klimakterium.
 • Likopen - niedawno zauważony przez świat nauki silny antyoksydant ma działanie przeciwnowotworowe.
 • Bioperyna jest jednym ze składników czarnego pieprzu zwiększa wykorzystanie roślinnych substancji biologicznie czynnych oraz pierwiastków śladowych.
 • Selen Jest bardzo silnym antyoksydantem, o działaniu przeciwzapalnym. Selen jest niezbędny do produkcji spermy, ma wpływ ma męskie libido oraz zmniejsza skutki zaburzeń hormonalnych.
 • Cynk odgrywa kluczową rolę w produkcji plemników, stymuluje wytwarzanie męskich hormonów, (m. in. testosteronu), wpływających na erekcję oraz ejakulację. Niedobór tego składnika w organizmie może doprowadzić nawet do niepłodności.

Cynk może być skutecznie wykorzystywany w prewencji przerostu gruczołu krokowego

Selen i cynk działają synergicznie

Preparat Pro-State Power, został stworzony dla mężczyzn, by zapobiegać, łagodzić i likwidować objawy wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania gruczołu krokowego. Starannie dobrana receptura wyciągi roślin leczniczych oraz wybrane składniki mineralne, wykazują wielokierunkowe działanie, m in : łagodzą kłopoty z oddawaniem moczu działają przeciwbólowo, mają właściwości antyseptyczne, poprawiają równowagę gospodarki hormonalnej.

Ich zastosowanie jest bardzo korzystne nie wywołują nieprzyjemnych działań ubocznych, takich jak spadek libido i impotencji.

Pro-State Power polecany jest wszystkim panom, także tym przed 50 rokiem życia, gdyż odgrywa znaczącą rolę w profilaktyce raka prostaty oraz jest pomocny w łagodzeniu dolegliwości związanych z zapaleniem lub łagodnym przerostem tego gruczołu. Jest skuteczny również po zabiegach chirurgicznych na gruczole krokowym.


  
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.