Digestive Enzymes - ROŚLINNE ENZYMY TRAWIENNEZGAGA, NIESTRAWNOŚĆ, ZABURZENIA TRAWIENIA, ZAPARCIA, REFLUKS Email
Spis treści
Digestive Enzymes - ROŚLINNE ENZYMY TRAWIENNEZGAGA, NIESTRAWNOŚĆ, ZABURZENIA TRAWIENIA, ZAPARCIA, REFLUKS
Gdzie współczesni ludzie popełniają błędy? Jesteś tym co jesz!
Wszystkie strony

Digestive Enzymes - CaliVita - terapia enzymatyczna, zgaga, niestrawność, refluks, zaburzenia trawieniaKONIEC Z NIESTRAWNOŚCIĄ!

Digestive Enzymes - to rozwiązanie Twoich problemów trawiennych. Produkt zawiera pełne spektrum naturalnych oczyszczonych enzymów trawiennych, rozkładających tłuszcze, węglowodany i białka.

Uzupełnianie enzymów jest bardzo wskazane dla osób po 40-tym roku życia, ponieważ organizm wytwarza ich mniej. Suplementacja enzymami przynosi ulgę w wielu dolegliwościach przewodu pokarmowego.

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ SUBSTANCJE ODŻYWCZE?

Stosowane w starożytności powiedzenie: „Jesteś tym, co jesz”, obecnie, w czasach współczesnej cywilizacji należałoby zmienić na: „Jesteś tym, co Twój organizm jest w stanie wykorzystać”, ponieważ istnieją liczne zaburzenia i choroby spowodowane niewłaściwą dietą. Najpierw jednak powinien być spełniony warunek wstępny:
Nasz organizm musi rozłożyć, przyswoić i przesłać składniki odżywcze do komórek, w  przeciwnym razie nie mogą być one wykorzystane.

W nowoczesnych preparatach znajduje się zespół enzymów, które są produkowane przez grzyb Aspergillus oryzae. Ich zakres działania jest bardzo szeroki, działają na substancje zarówno w kwaśnym, jak i zasadowym środowisku (pH=3.0-8.0).

Technicznie rzecz ujmując: w przewodzie pokarmowym wykazują aktywność proteazy, amylazy, laktazy, lipazy, celulazy, pektynazy, fosfatazy i nukleazy.

Digestive Enzymes firmy CaliVita ułatwiają trawienie nie tylko żywności pochodzenia zwierzęcego, ale również roślinnego. Stosując ten preparat można zapobiegać lub przynieść ulgę w większości zaburzeń trawienia.

Enzymy zawarte w pożywieniu są w 90 % niszczone w temperaturze powyżej 40 stopni Celsjusza, dlatego też mamy ciągły ich deficyt spowodowany spożywaniem gotowanych pokarmów.

 

 >>> Digestive Enzymes - ZAMAWIAM <<<

1 tabletka Digestive Enzymes zawiera:

 • Nasiona kopru..........75 mg    Bromelaina.........12 mg
 • Pankreatyna..............75 mg    Betaina HCL........10 mg
 • Kurkuma................37,5 mg    Diastaza.............10 mg
 • Kwas glutaminowy.....25 mg    Proteaza...........7,5 mg
 • Pepsyna................17,5 mg    Papaina.............. 5 mg

Rola enzymów trawiennych zawartych w Digestive Enzymes:

 • Pankreatyna - zawiera enzymy odpowiedzialne za rozkład białek, węglowodanów oraz tłuszczów,
 • Pepsyna - enzym uczestniczący w procesie trawienia białek,
 • Bromelaina – ułatwia trawienie białek i przyswajanie składników trawiennych,
 • Diastaza - rozkłada skrobię oraz inne węglowodany złożone w czasie trawienia,
 • Papaina - uczestniczy w rozkładzie białek. Szczególnie korzystna dla osób, które posiadają niski poziom soków trawiennych,
 • Proteaza - enzym odpowiedzialny za rozpad białek,
 • Kurkuma i nasiona kopru wspomagają procesy trawienia, zapobiegają wzdęciom, oraz chronią wątrobę,
Sposób użycia:

W celach profilaktycznych 1 – 2 tabletki dziennie bezpośrednio przed posiłkiem.

W terapii enzymatycznej choroby nowotworowej enzymy stosuje się 3 tabl. 3 razy dziennie bezpośrednio przed posiłkiem lub w trakcie posiłku – podane dawkowanie dotyczy osoby dorosłej o wadze ok. 60 kg

Uwolnienie enzymów do krwioobiegu następuje w jelitach, dlatego nie wolno łamać, ani kruszyć tabletek.

  
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.