Smokerade - DLA NAŁOGOWYCH I BIERNYCH PALACZY Email
Spis treści
Smokerade - DLA NAŁOGOWYCH I BIERNYCH PALACZY
Ciemne strony palenia tytoniu
Grajcie o swoje zdrowie ze Smokerade
Dopalający się papieros w popielniczce powoli wygasa...
Powalające chmury dymu
Wszystkie strony
Smokerade - CaliVita - dla nałogowych i biernych palaczyOCHRONA NIE TYLKO DLA PALACZY

Czy wiesz, jak wpływa na Twoje zdrowie środowisko? Nie czekaj, aż pojawią się pierwsze objawy choroby. Skorzystaj z ochrony, którą stworzyła natura.

Zachowasz zdrowie i energię przez cały rok!

Preparat zawierający w swoim składzie komplet przeciwutleniaczy, skomponowany tak, aby złagodzić negatywne skutki palenia tytoniu, jak również zmniejszyć negatywne skutki zanieczyszczonego środowiska.

W związku z tak korzystnym działaniem polecany zarówno nałogowym palaczom, jak i tym, którzy palą biernie.

 

>>> Smokerade - ZAMAWIAM <<<

Opakowanie zawiera 90 tabletek. 

1 tabletka zawiera:

  • Owoc Cayenne 300 mg
  • Selen 20 mcg
  • Kwas elagowy 5 mg
  • Koenzym Q10 2,5 mg
  • Witamina C 60 mg
  • Ekstrakt z zielonej herbaty 5 mg
  • Witamina E 10 mg (std. 20% polifenoli)
  • Cynk 5mg

Sposób uzycia: 1 tabletka 3 razy dziennie w trakcie posiłku lub według zaleceń.


Czy jesteś PALACZEM?

Jeśli tak, na pewno jesteś świadomy tego, że powinieneś rzucić palenie, aby zachować zdrowie.

Jeśli jednak nie jesteś w stanie dokonać aż tak dużego wyrzeczenia, przynajmniej spróbuj chronić swój organizm przed szkodliwymi skutkami nawyku palenia.

W naszej ofercie znajduje się specjalny preparat dla palaczy SMOKERADE, w skład którego wchodzi kompleks przeciwutleniaczy. Jeśli palisz jednego papierosa za drugim lub jesteś po prostu biernym palaczem to SMOKERADE pomoże złagodzić negatywne skutki działania nikotyny na Twój organizm.

Jak wiadomo, najbardziej niebezpiecznym czynnikiem ryzyka związanym z paleniem są wolne rodniki i policykliczne związki aromatyczne (np. Benzopiren), które działają rakotwórczo.

Również podczas palenia do organizmu dostaje się tlenek węgla (trucizna dla krwi i tkanek) oraz kadm (ma działanie nefrotoksyczne).

Witamina C, E, koenzym Q10, cynk (aktywator enzymu dysmutazy ponadtlenkowej) oraz selen (aktywator peroksydazy glutationowej) są synergicznie działającymi przeciwutleniaczami. Razem są w stanie zapobiec uszkodzeniu naczyń krwionośnych, płuc, żołądka, pęcherza moczowego.

Natomiast wyciąg z owocu cayenne korzystnie wpływa na pracę kładu oddechowego, kwas elagowy (obecny w takich owocach jak maliny) wywiera wpływ na oczyszczanie i ochronę komórek, a także poprawia funkcjonowanie wątroby odpowiedzialnej za neutralizację karcenogenów. Cynk i selen chronią nerki przed nefrotoksycznym wpływem kadmu. W związku z tak szerokimi zaletami preparatu polecamy go nie tylko nałogowym palaczom, ale także tym, którzy „palą'' biernie.

>>> Smokerade - ZAMAWIAM <<< 
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.