Produkty CaliVita Email

Dlaczego CaliVita®?

W ostatnich latach popularność zdrowego stylu życia znacznie wzrosła, w czym odegrała znaczącą rolę CaliVita®.
 

CaliVita® na całym świecie popularyzuje nową jakość życia.


Jakie czynniki mają wpływ na jakość naszego życia? Odpowiedź stanowią najnowsze wyniki nauki:

 • Genetyczne: 21-25%
 • Środowiskowe: począwszy od zanieczyszczenia środowiska, a skończywszy na globalnym ociepleniu: 15-20%
 • Jakość zaopatrzenia oraz usług oferowanych przez instytucje ochrony zdrowia:15-20%
 • I największy procent, 40-45%: NASZ STYL ŻYCIA

Biorąc po uwagę powyższe dane jest oczywiste, że nie możemy zmienić większości z tych parametrów, ale możemy wpłynąć na nie swoim własnym stylem życia.

Jakość naszego życia zależy w głównej mierze od nas.

Według wyników badań porównawczych przeprowadzonych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) warzywa oraz owoce zawierają o wiele mniej witamin i składników mineralnych, niż 10 lat temu. 

 

Zmieniajaca się zawartośc składnikow odżywczych

 

Przedwczesne zbiory, niewłaściwe przechowywanie, podgrzewanie w kuchenkach mikrofalowych – te i inne czynniki pozbawiają wartości odżywczej żywność. Ale może szczerze powiedzmy sobie: nie jemy wystarczającej ilości warzyw i owoców. Warto zadać sobie pytanie: Ile witamin, składników mineralnych dostaje się do naszego organizmu? Czy ta ilość wystarcza do pokrycia naszych potrzeb?

Rosyjscy ekonomiści Nikolai d. Kondratieff oraz Leo A. Nefedov są najbardziej znanymi zwolennikami tzw. teorii długofalowej. Podczas badań nad tym ekonomicznym i społecznym fenomenem, dokonali odkryć w dziedzinie technologii informatycznych, za pomocą których niektóre ekonomiczne oraz społeczne trendy (które określiły pewne przeszłe fazy rozwoju ludzkości) stały się łatwe do określenia. Ich przyszły rozwój może być więc przewidziany. 

Bez wątpienia, wszystko co przepowiedzieli, naprawdę stało się rzeczywistością – w pewnych krajach, według ich stopnia rozwoju, niektóre trendy, epoki stały się charakterystyczne nawet wcześniej. Tak właśnie stało się z Japonią, w której podejmuje się szczególną troskę o doskonałe zdrowie ludzi.

MEGATREND przyszłości to zdrowie oraz wellness, a każde procesy, które w nim zachodzą tylko go przyspieszą. Ludzie uważają to za istotne i pragną osiągnąć oraz utrzymać doskonały stan zdrowia. 
Według definicji Światowej Organizacji Zdrowia, zdrowie to pełne, fizyczne, psychiczne, socjalne, ekologiczne i duchowe samopoczucie.

CaliVita® International  oferuje Ci to wszystko w jednym!

Jedyna i najwyższa wartością w życiu człowieka jest ŻYCIE samo w sobie. Wszystko, co służy jego zachowaniu, poprawie i \"upiększeniu\" stanowi dobra inwestycję. A najbardziej istotnym elementem tych poczynań jest konsekwentna profilaktyka zdrowotna. Tę najważniejszą wartość - ZDROWIE - staramy się zapewnić naszym Klubowiczom, oferując najwyższej jakości suplementy diety, a otrzymaną z każdych zakupów złotówkę przeznaczyć na badania i rozwój produktów. Zarówno Zarząd Firmy, jak i współpracownicy wierzą, że zdrowie klientów warte jest wszelkich wysiłków, wiedzy i pieniędzy. Podobne przekonanie podzielają klubowicze CaliVita®. W naszym gronie jest wielu ludzi (a z pewnością zostanie ono niebawem poszerzone o nowe osoby), których celem jest PROMOCJA ZDROWIA. Aby realizować ten szlachetny cel, została stworzona potężna branża przemysłu. Wysoka jakość produktów CaliVita® to wynik konsekwentnego realizowania ustalonych wymagań w tym zakresie - poczynając od zbiorów surowców, poprzez produkcję, pakowanie i dystrybucję gotowego wyrobu.

Współczesna definicja zdrowia, przyjęta w 1984 roku przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), to stan pełnego, fizycznego, umysłowego oraz społecznego dobrego samopoczucia, a nie tylko brak choroby czy kalectwa.

Zgodnie z poniższym badaniem porównawczym Światowej Organizacji Zdrowia w obecnych czasach świeże owoce i warzywa zawierają coraz mniejsze ilości witamin i składników mineralnych. Przetwarzanie tych produktów (gotowanie, smażenie, duszenie) powoduje dalsze straty substancji odżywczych.

NATURALNE ŹRÓDŁO POCHODZENIA SKŁADNIKÓW

Człowiek to organizm stworzony przez naturę, dlatego też aktywne składniki naturalnego pochodzenia często pomagają przywrócić jego zaburzoną homeostazę.

PRODUKCJA PRZYJAZNA NATURALNEMU ŚRODOWISKU

 • Technologia upraw i zbioru składników roślinnych zarządzana jest odpowiednim systemem reguł i kontroli, zgodnie z tzw. Dobrą Praktyką Rolniczą (GAP - Good Agricultural Practice). Gwarantuje to najwyższa jakość surowców, wykorzystywanych do produkcji naszych suplementów.
 • Działalność CaliVita® w żaden sposób nie prowadzi do niszczenia przyrody lub zanieczyszczania środowiska. Zbieranie składników roślinnych nie zagraża żadnemu gatunkowi ani nie narusza równowagi ich naturalnego środowiska.
 • Rośliny, będące źródłem wielu substancji aktywnych, gromadzą je w takich proporcjach i ilościach, w jakich występują w naturalnym środowisku. Jest to dla nas ważne kryterium przy wyborze źródeł pozyskiwania tych substancji.

PROMOCJA ZDROWIA

 • Najważniejszą wartością jest zdrowie człowieka - w tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi. Zdrowie naszych klientów jest dla nas ważniejsze niż chwilowa satysfakcja.
 • W skład produktów CaliVita® wchodzą wyłącznie składniki, których bezpieczeństwo stosowania zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi, fachowa literatura oraz wieloletnim doświadczeniem.
 • Misją CaliVita® jest również świadczenie wysokiej jakości usług informacyjnych w zakresie produktu - porad zdrowotnych, uwzględniających indywidualne potrzeby człowieka, jak również szeroka edukacja prozdrowotna (szkolenia, konferencje medyczne).

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

 • Preparaty CaliVita® wytwarzane są przy wykorzystaniu najnowszych technologii, charakterystycznych dla preparatów farmaceutycznych. Są produkowane w Stanach Zjednoczonych przez renomowanych producentów suplementów diety, pod nadzorem Amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków). Certyfikat FDA jest gwarancja bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów.
 • Kładziemy nacisk na zachowanie odpowiednich warunków na każdym etapie powstawania produktu. Proces ich wytwarzania przebiega prawidłowo, ściśle według ustalonych instrukcji i procedur. Tylko proces produkcyjny, realizowany zgodnie z normami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) zapewnia najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu.
 • Produkty CaliVita® spełniają niezbędne wymagania formalno-prawne (certyfikaty, zezwolenia) zarówno amerykańskie, europejskie (UE), jak i pozostałych krajów poza unijnych. Posiadają wymagane badania i testy zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.
 • Jesteśmy różni. Dlatego każdy nowo wprowadzany produkt jest starannie opracowywany pod kątem bezpieczeństwa i indywidualnych potrzeb współczesnego człowieka. Modyfikujemy również skład produktów, będących już w ofercie CaliVita®, zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami konsumentów oraz światowymi osiągnięciami naukowymi w zakresie profilaktyki zdrowia. Wszystko po to, by nasz produkt spełniał najwyższe standardy jakości w swojej kategorii.
 • CaliVita® zapewnia swoim klientom najlepsze aktywne składniki po rozsądnej cenie - nie najniższej, ale dla wysokiej jakości nie ma alternatywy.

Jakość produktów ma dla nas priorytetowe znaczenie, dlatego nadzorujemy wszystkie elementy działalności CaliVita® za pomocą systemu zarządzania jakością - niezależnej jednostki organizacyjnej, odpowiedzialnej za bezpieczeństwo i jakość przyjazną klientowi. Jej zadania to:

 • kontrolowanie parametrów jakości
 • podejmowanie czynności systemowych w zakresie utrzymywania najwyższej jakości
 • analiza wyników kontroli

  
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.