CALIVITA ELEKTRONICS
Communiguard - stop elektrosmog! - ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym Email

Communiguard - CaliVita - stop elektrosmogW ostatnich latach nastąpił wyraźny wzrost użytkowników mobilnych urządzeń elektronicznych oraz technologii bezprzewodowych, co oznacza, że przeciętna osoba stale narażona jest na nieustannie wzrastające promieniowanie elektromagnetyczne. Promieniowanie to może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie - może zakłócić prawidłowy rytm snu i czuwania, powodować bóle głowy, rozdrażnienie, uczucie stałego zmęczenia, itp.

Wyniki Analizy Mikroskopowej Żywej Kropli Krwi wykazały, że promieniowanie elektromagnetyczne wytwarzane podczas 5-minutowej rozmowy telefonicznej powoduje rulonizację erytrocytów, tzn. zlepianie się krwinek czerwonych w długie rulony.

W następnej analizie krwi, wykonanej po ponownej 5-minutowej rozmowie przez telefon komórkowy, ale już z naklejoną folią ochronną przed elektrosmogiem, nie stwierdzono zjawiska rulonizacji - krwinki czerwone zachowały prawidłowy wygląd, jak przed użyciem telefonu.

 

Więcej…
 
Bio-Harmonex - BIOREZONANS MAGNETYCZNY Email
Bio Harmonex - CaliVita - impulsowe pole magnetyczneImpulsowe pole magnetyczne

Bio-Harmonex to przenośne urządzenie do użytku osobistego, emitujące impulsowe pole magnetyczne.

Poprzez wytwarzanie sygnałów o tzw. ekstremalnie niskiej częstotliwości, Bio-Harmonex może ingerować, na poziomie tkanek, w procesy elektromagnetyczne sterujące organizmem.

Efektem pobudzenia odpowiednich mechanizmów regeneracyjnych organizmu jest przywrócenie stanu jego wewnętrznej równowagi.

Równolegle z postępem nauki w zakresie medycyny komplementarnej, coraz więcej ekspertów zaczyna interesować się profilaktyką i „naturalnymi metodami leczenia'', które są pozbawione działań niepożądanych.

Powiązania pomiędzy zdrowiem a stylem życia stają się coraz bardziej oczywiste.

Jednak medycyna akademicka, zajmując się żywymi organizmami, wciąż postępuje zgodnie z zasadą liniowości, tj. według prawa: przyczyna - skutek.

Więcej…
 


SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.