Bio-Harmonex - BIOREZONANS MAGNETYCZNY Email
Bio Harmonex - CaliVita - impulsowe pole magnetyczneImpulsowe pole magnetyczne

Bio-Harmonex to przenośne urządzenie do użytku osobistego, emitujące impulsowe pole magnetyczne.

Poprzez wytwarzanie sygnałów o tzw. ekstremalnie niskiej częstotliwości, Bio-Harmonex może ingerować, na poziomie tkanek, w procesy elektromagnetyczne sterujące organizmem.

Efektem pobudzenia odpowiednich mechanizmów regeneracyjnych organizmu jest przywrócenie stanu jego wewnętrznej równowagi.

Równolegle z postępem nauki w zakresie medycyny komplementarnej, coraz więcej ekspertów zaczyna interesować się profilaktyką i „naturalnymi metodami leczenia'', które są pozbawione działań niepożądanych.

Powiązania pomiędzy zdrowiem a stylem życia stają się coraz bardziej oczywiste.

Jednak medycyna akademicka, zajmując się żywymi organizmami, wciąż postępuje zgodnie z zasadą liniowości, tj. według prawa: przyczyna - skutek.

 Bio-Harmonex - ZAMÓWIENIE >>>

Pod koniec XX wieku stało się jednak oczywiste, że takie podejście do leczenia nie przyniosło pożądanych wyników, ponieważ nie zdołało całkowicie usunąć przyczyn chorób i problemów związanych ze zdrowiem.

Leczenie biofizyczne to bardzo obiecująca metoda, coraz częściej brana pod uwagę, ponieważ poprawia zdolności samoleczenia (ponadto dostarcza odpowiednią ochronę przeciwko szkodliwym wpływom środowiska). To lecznicze podejście jest nazywane terapią biorezonansową i może być łatwo stosowane za pomocą specjalnych urządzeń, które wykorzystują korzystny wpływ fal elektromagnetycznych na procesy bioinformacyjne, kontrolujące stan naszego zdrowia. Urządzenie biorezonansowe, powstałe w wyniku niezliczonych badań naukowych, umożliwiło spojrzenie na procesy biologiczne w sposób całościowy (podejście holistyczne) i uporanie się z prawdziwymi, ukrytymi przyczynami problemów zdrowotnych.

Komórki i tkanki to podstawowe elementy składowe naszego organizmu, które do prawidłowego funkcjonowania potrzebują odpowiednich składników odżywczych, a podczas pracy - wytwarzają produkty przemiany materii. Procesy biochemiczne, oparte na wymianie substancji, potrzebują do prawidłowego przebiegu złożonego systemu informacji. Oprócz kontroli hormonalnej i nerwowej, istnieje system kontroli elektromagnetycznego bioporozumienia, który jest odpowiedzialny za harmoniczne funkcjonowanie procesów biochemicznych wewnątrz komórek. Organizm ludzki - jak wszystko we wszechświecie - stanowi złożony zbiór energii i wibracji, który tylko w sytuacji doskonałej harmonii i równowagi (tj. współdziałając harmonicznie), wspiera nasze ogólne samopoczucie i zdrowie. A zatem, jesteśmy obecnie świadkami narodzin nowego, globalnego paradygmatu: ze świata ograniczonych form statycznych przesuwamy się w kierunku świata dynamicznych pól energetycznych.

Obecnie, bardzo wielu naukowców nie tylko bada możliwość poprawy naszego stylu życia, ale szuka również metod wspierających procesy samoregeneracji oragnizmu. Organizm ludzki z odpowiednimi zdolnościami do samoleczenia, jest mniej podatny na choroby i znacznie łatwiej powraca do zdrowia.
Badania dotyczące sygnałów elektronicznych w żywych organizmach, prowadzone równocześnie w The Maks Plank Institute w Niemczech i Marburg University (prof. F. A, Popp) we wczesnych latach dziewięćdziesiątych wykazały, że u większości żyjących istnień, wewnątrz i pomiędzy komórkami zachodzi stale komunikowanie się (przekaz informacji). Innymi słowy, istnieje wymiana informacji na poziomie międzykomórkowym.

M. W. Ho i in. udowodnili doświadczalnie, że każdy proces biochemiczny poprzedza czynność elektromagnetyczna komórek, co oznacza, że praktycznie osiągnęliśmy (podobnie jak w chemii kwantowej) kwant w biologii (= biologia kwantowa).

Bio-Harmonex - bio-rezonans magnetyczny

 • Bio-Harmonex służy do wytwarzania impulsowego pola magnetycznego.
 • Jest przenośnym urządzeniem do użytku osobistego, wytwarzającym pole magnetyczne.
 • Kieszonkowy rozmiar Bio-Harmonexu umożliwia użytkowanie w każdych warunkach.
 • Najlepszy zasięg BioHarmonexu to odległość do 1,5 m.
 • Bio-Harmonex jest produktem najnowszej generacji - steruje nim wbudowany mikroprocesor, zawierający dwadzieścia programów terapeutycznych.
 • Każdy z programów składa się z podprogramów, dlatego pełna skuteczność może być osiągnięta dopiero wówczas, gdy nie zostaną one przerwane.
 • Po zakończeniu całego ciągu podprogramów tworzących program, urządzenie automatycznie wyłącza się.
 • Skuteczność urządzenia jest potwierdzona przez badania kliniczne.

Programy terapeutyczne Bio-Harmonexu:

 • CHILD - ułatwia prawidłowy wzrost i rozwój dzieci
 • IMMUNE - wzmacnia system immunologiczny
 • FOREVER - usprawnia pracę układu hormonalnego kobiet i mężczyzn (podnosi libido, wspomaga procesy antyoksydacyjne, zapobiega procesom starzenia)
 • HORMONE - ochrania i przywraca równowagę hormonalną kobiet
 • PAIN - zmniejsza ból - połączony z programem łagodzącym migreny
 • RELAX - łagodzi stres (profilaktyka dysharmonii układu wegetatywnego, pomoc w relaksacji psychicznej)
 • NERVES - poprawia pracę mózgu
 • WEIGHTLOSS -ułatwia odchudzanie, przyspiesza metabolizm tkanki łącznej i tłuszczowej, oraz ich oczyszczanie
 • DETOX - oczyszcza organizm, wspomaga organizm w pozbyciu się toksyn poprzez wzmocnienie naturalnych mechanizmów oczyszczania
 • EYE-VISJON - przyspiesza regenerację oka i poprawia ostrość wzroku
 • CIRCULATION - chroni serce i naczynia krwionośne
 • RESPIRATORY - poprawia funkcje układu oddechowego, łagodzi także dolegliwości związane z genetycznie uwarunkowanymi chorobami tego układu
 • DIGESTION - poprawia trawienie i przyswajanie składników odżywczych
 • URINARY - ułatwia pracę układu moczowego, niezbędny w profilaktyce i leczeniu chorób układu moczowego
 • AFTERTRAINING - zmniejsza uczucie zmęczenia, ułatwia regenerację tkanki mięśniowej, wspomaga MERIDIAN - reguluje zaburzoną równowagę energetyczną
 • BIORYTHM - Przywraca prawidłowe biorytmy, zmniejsza nadwrażliwość na zmiany pogody po urazach (meteoropatia).

W przeciągu ostatnich kilkuset, a właściwie kilkudziesięciu lat, natężenie ziemskiego pola magnetycznego zmniejszyło się o połowę i postępuje nadal. Jesteśmy coraz bardziej narażeni na niedobór pola magnetycznego, które warunkuje życie na ziemi. Dodatkowo, często nieświadomie przebywamy w warunkach sztucznie zmniejszonego pola magnetycznego, oraz zakłóconego silnymi polami zmiennymi (np. zakłady przemysłowe, telewizja i anteny satelitarne, telefonia komórkowa, kuchenki mikrofalowe, itd.) - co, jak stwierdzono, jest przyczyną wielu procesów chorobowych.

Pole magnetyczne a zdrowie

Działanie pola magnetycznego na ludzki organizm jest dość złożone, ale jednocześnie dobrze poznane przez świat nauki. W terapii wykorzystuje się istniejące w organizmie ludzkim i wokół niego drgania elektromagnetyczne (biosygnały), które są nadrzędne w stosunku do procesów biochemicznych, którymi sterują. W organizmie człowieka, oprócz elektromagnetycznych drgań fizjologicznych (harmonicznych), istnieją również drgania patologiczne (dysharmoniczne), zakłócające prawidłowe funkcjonowanie ustroju.

Drgania dysharmoniczne mogą być wywołane np. obciążeniem organizmu toksynami, infekcjami, niewyleczonymi chorobami, urazami.

Poprzez zastosowanie terapii z wykorzystaniem pola magnetycznego o niskiej częstotliwości i bardzo słabej mocy, powstaje pole magnetyczne stymulujące komórki do fizjologicznej, prawidłowej aktywności.

Biorezonans magnetyczny jest jedną z największych nadziei medycyny, ponieważ poprzez wpływ na podstawowe procesy organizmu uruchamia i wspiera jego samo regenerację, na nowo uczy organizm tego, co kiedyś - jak był zdrowy - już potrafił (homeostaza).

Ogromną zaletą biorezonansu jest niezwykle wszechstronny zakres możliwości, oraz brak działań niepożądanych.

Obok nowoczesnego stylu odżywiania się oraz zażywania suplementów żywieniowych, nierozłącznym sposobem ochrony zdrowia w XXI. wieku, stało się zastosowanie metod wykorzystujących zasadę biorezonansu magnetycznego.
Urządzenia wykorzystujące tą zasadę, wspierają zarówno prawidłowe, jak również odblokowują niesprawne kanały przekazu informacji, poprawiając tym samym wadliwie przebiegające procesy. Należy podkreślić, że zastosowanie urządzeń biorezonansowych nie wywołuje działań niepożądanych. Jednak użytkowanie większości tego typu urządzeń wymaga konsultacji lekarskiej, co ze względu na utrudniony dostęp do lekarza - specjalisty z zakresu terapii biorezonansowej, ogranicza wykorzystanie zalet tej metody. Zaskakujące wyniki terapeutyczne osiągnięte przy pomocy urządzeń biorezonansowych, dodatkowo wzmocniły potrzebę stworzenia takich urządzeń, które bezpiecznie i wszechstronnie mogłyby być wykorzystywane przez laików do użytku osobistego. Nasza Firma jest europejskim liderem w dziedzinie dystrybucji doskonałej jakości suplementów żywieniowych. Jako pierwsza odkryła też, że można zwielokrotnić pozytywny wpływ suplementów diety, poprzez wsparcie regulacji procesów biochemicznych zachodzących w organizmie.
W tym celu stworzono urządzenie BioHarmonex, dystrybuowane przez CaliVita ® Electronics.
Od chwili wprowadzenia go na rynek, Bio-Harmonex zyskuje coraz szersze grono użytkowników, gdyż zalety tego urządzenia mogą być wykorzystywane przez całe rodziny
.

 
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.