Super Co Q10 - ZDUMIEWAJĄCY ŚRODEK WZMACNIAJĄCY SERCE Email

Super Coenzym Q10 - CaliVita - ochrona dla serca, zawał, chemioterapia, paradontozaZASTRZYK ENERGII - POMOCNY DLA SERCA

Jedna tabletka Super CoQ10 Plus dostarcza  tyle koenzymu Q10, co 4  kg łososia lub 1,2 kg  kurczaka!

Koenzym Q10 jest to zdumiewający środek wzmacniający serce. Nazwano go "Kardiologiczna witamina". Kapsułki zawierające ubichinon i inne substancje o działaniu antyoksydacyjnym, niezbędne w procesach energetycznych zachodzących we wszystkich komórkach organizmu.

Zapewnij swoim komórkom niezbędne źródło energii, tak byś mógł cieszyć się pełnią sił i witalnością! Koenzym Q10 jest właśnie tą substancją, która jest konieczna do dostarczenia komórkom energii. Jeśli komórki będą miały odpowiednią ilość koenzymu Q10, wówczas poczujesz przypływ energii w całym organizmie.

Po 35-40 roku życia, nasz organizm produkuje coraz mniejsze ilości koenzymu Q10, dlatego preparat ten jest szczególnie polecany osobom, które przekroczyły ten wiek. Każda kapsułka CoQ10 zawiera 20 mg ubichinonu.

 

Super Coenzym Q10 - ZAMÓWIENIE >>>

KOENZYM Q10 (UBICHINON)

Preparat zawierający ubichinon i inne antyoksydanty. Ubichinon jest odpowiedzialny za prawidłowy metabolizm energetyczny naszych komórek.

Opakowanie zawiera 90 kaps.

1 kapsułka zawiera:

  • Koenzym Q10 20 mg
  • Beta karoten 600 µg (w przeliczeniu na wit. A 100 µg)
  • Witamina E 10 mg
  • Selen 10 µg

Dawkowanie: 1 kapsułki dziennie po posiłku

KOENZYM Q10 (UBICHINON)

Dostarczanie energii naszym komórkom – a więc i całemu organizmowi – jest możliwe dzięki aktywnemu składnikowi – koenzymowi Q10, zwanego również ubichinonem. Substancja ta jest obecna w każdej naszej komórce, pomaga składnikom odżywczym przekształcić się w nośnik energii – ATP (adenozynotrifosforan). Jeśli komórka potrzebuje energii, w pierwszej kolejności otrzymuje ją w wyniku rozkładu ATP. Koenzym Q10 jest produkowany przez nasz organizm, jednak warto pamiętać, że endogenna produkcja koenzymu Q10 zmniejsza się wraz z upływem lat (począwszy od 30-35 r.ż.). Suplementacja koenzymem Q10 może być pomocna nie tylko w przypadku zmniejszonej jego produkcji u starszych osób, ale także podczas zwiększonego wysiłku fizyczno-umysłowego lub niezrównoważonej diety. Koenzym Q10 nie jest lekiem, ale naturalną substancją, wytwarzaną przez nasz organizm. Do dziś nie wykryto żadnych skutków ubocznych tej substancji. Koenzym Q10, odpowiedzialny za procesy wytwarzania energii na poziomie komórkowym, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji serca. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym wspiera system obronny komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

UWAGA!
  • Koenzym Q10 należy przechowywać w suchym, chłodnym, nie nasłonecznionym miejscu, ponieważ jest on bardzo wrażliwy na ciepło oraz światło! Przechowywanie w temperaturze powyżej 35 ^(o)C może pogorszyć jakość koenzymu Q10.
  • Efekty stosowania koenzymu Q10 zwykle będą zauważalne po kilku tygodniach przyjmowania produktu.
  • Zaleca się stałe przyjmowanie koenzymu w dawce podtrzymującej 10-30 mg dziennie w celu uniknięcia niedoborów.
  • Przyjmowanie koenzymu Q10 w formie suplementu diety nie ma wpływu na produkcję koenzymu przez organizm. Nie należy obawiać się, że nasz organizm „zapomni” go wyprodukować.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.


 
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.