Sublingual Q10, 30mg - DZIAŁA NATYCHMIASTOWO, WSPARCIE DLA SERCA, NIEDOTLENIENIE Email

Sublingual Q10 - CaliVita - coenzym Q, serce, cukrzyca, trzustka, zawał, niedotlenienie, brak energiZASTRZYK ENERGII - pomoc dla serca - wyjątkowy bo podjęzykowy

Żyjesz na pełnych obrotach? Wyjątkowy na rynku – bo podjęzykowy - koenzym Q10

Potrzebujesz większej dawki energii do realizacji życiowych planów? Już dziś zapewnij organizmowi odpowiednią ilość koenzymu Q10 - naturalne ożywienie na codzienne zmęczenie! Wygraj z czasem i odzyskaj witalność! Produkty polecane szczególnie osobom, które przekroczyły 35 rok życia.

U kogo mogą wystąpić niedobory CoQ10?

 • u osób niewłaściwie odżywionych
 • w podeszłym wieku
 • przewlekle chorych (wspiera funkcje serca)np. kardiomiopatie, nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, zwłaszcza w przebiegu zawału, choroby przyzębia, mięśni, przewodu pokarmowego)
 • przyjmujących niektóre leki (np. obniżające poziom cholesterolu)
 • otyłych

Sublingual Q10 - ZAMÓWIENIE >>>

Koenzym Q10 w tabletkach, które umieszcza się pod językiem, jest przyswajany przez organizm szybciej i skuteczniej – trafia do krwioobiegu bezpośrednio za pośrednictwem naczyń krwionośnych, znajdujących się w jamie ustnej.

Z tego względu stosowanie tego preparatu jest zalecane zwłaszcza w przypadku, gdy możliwości trawienne oraz absorpcyjne przewodu pokarmowego są znacznie utrudnione. Tabletki mają przyjemny, miętowy smak

Już 1 tabletka dziennie (30 mg) zapewnia uzupełnienie niedoborów koenzymu Q10 w Twojej diecie.

Skład:

 • Koenzym Q10 30 mg

Opakowanie zawiera 30 tabl.

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie po posiłku. Trzymać pod językiem aż do całkowitego rozpuszczenia, zmieniając pozycję tabletki

KOENZYM Q 10

Do 30 roku życia organizm sam wytwarza koenzym Q10 w wystarczającej ilości, lecz wraz z upływem lat, nasze komórki zawierają go coraz mniej. Np. w sercu człowieka w wieku 40 lat jest już tylko ¾ ilości koenzymu z okresu młodzieńczego, a powyżej 70-75 lat – ilość koenzymu spada do połowy pierwotnej wartości. W efekcie mogą pojawić się zaburzenia energetyczne, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Aby temu zapobiec, należy uzupełniać poziomy Q10 w organizmie poprzez odpowiedni skład posiłków lub suplementy diety. Dziennie wystarczy Ci go ok. 20 mg. Aby go dostarczyć do swojego organizmu musisz zjeść np: 1,5 kg kurczaka, 1 kg szynki lub 2 kg pstrąga. Jesteś w stanie to zrobić? A może łatwiej zażyć małą, miętową tabletkę Sublingual CoQ10?

Koenzym Q10 to substancja, bez której organizm nie jest w stanie wytworzyć energii. Jest też niezwykle silnym antyoksydantem.

Koenzym Q10 wspomaga leczenie wielu innych schorzeń:

 • w walce z nowotworami, dzięki swej zdolności do wychwytywania wolnych rodników (jest bardzo silnym antyutleniaczem),
 • korzystnie wpływa na nasz układ immunologiczny,
 • podawany jest chorym na AIDS, oraz osobom wycieńczonym chemioterapią,
 • w stanach osłabienia i infekcji,
 • w walce z parodontozą, wzmacnia dziąsła i zmniejsza kieszonki przyzębowe.


 
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.