Witamina E - MŁODOŚĆ, WSPOMAGA SERCA Email

Witamina E - CaliVita - młodość, choroby serca, nowotwory, choroba AlzheimeraWitamina „MŁODOŚCI” - poczuj „na własnej skórze”, odświeżającą moc przyrody – wybierz naturalną witaminę


Każdego dnia narażeni jesteśmy na wpływ wolnych rodników, niszczących nasze komórki. To działanie wzmacniane jest poprzez czynniki środowiskowe, takie jak: smog, dym papierosowy, promieniowanie UV oraz niezdrowe pożywienie. Witamina E to potężny antyoksydant, wspierający prawidłowe funkcjonowanie komórek. Skorzystaj z naturalnej pomocy, którą oferują witaminy!

Witamina E jest silnym antyoksydant przywracający młodość, jest najtańszym lekiem na serce: zmniejsza ryzyko zawału, odmładza układ odpornościowy, zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory. Przynosi ulgę w chorobach zwyrodnieniowych stawów.

Witamina E (witamina młodości):


 • wspomaga układ nerwowy,
 • rozszerza naczynia krwionośne, zapobiega powstawaniu skrzepów,
 • niezwykle pomocna w okresie rekonwalescencji po chorobie, zwiększa regenerację komórek,
 • wydolność seksualną,
 • ma odmładzający wpływ na skórę i włosy (zapobiega powstawaniu plam starczych, przebarwienia skóry)
 • jest dobrym środkiem moczopędnym i obniżającym ciśnienie,
 • doskonały w profilaktyce przeciwnowotworowej,
 • chroni serce,
 • wzmacnia system immunologiczny.

Vitamin E - ZAMÓWIENIE >>>

Witamina E (witamina młodości) - choroba Alzheimera, nowotwory, AIDS, męska niepłodność, regeneruje komórki, chroni mięsień sercowy, przyśpiesza rekonwalescencję po operacji naczyń wieńcowych, zapobiega powstawaniu skrzepów, działa korzystnie na układ nerwowy, wydolność seksualną, ma odmładzający wpływ na skórę i włosy.

1 kapsułka zawiera:

 • Witamina E 100 j.m.

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie po posiłku

Lekarze i żywieniowcy twierdzą, że jadłospis, nawet racjonalnie odżywiającego się człowieka, nie zawsze gwarantuje odpowiednią ilość witaminy E. Witamina E to jedna z najważniejszych dla naszego organizmu witamin. Pod nazwą tą kryje się przynajmniej 8 związków zwanych tokoferolami. Najbardziej aktywna biologicznie forma witaminy E to alfa - tokoferol.

Witamina E - czołowy antyoksydant

Witamina E posiada wyjątkową zdolność unieszkodliwiania wolnych rodników. Jedna jej molekuła może zabezpieczyć aż 200 nienasyconych cząsteczek kwasu tłuszczowego. Jako antyutleniacz, witamina E najskuteczniej działa w obecności witaminy C i koezymu Q10.

Jesli nasze pożywienie zawiera zbyt mało witaminy E, tłuszcz w organizmie jełczeje. Typowe objawy to plamy starcze, tak zwane kwiaty starości i przebarwienia na skórze

Witamina E - na problemy kardiologiczne

Witamina E podana podczas zawału serca lub bezpośrednio po nim, chroni mięsień sercowy przed dalszym uszkodzeniem. Przyspiesza rekonwalescencję po operacji naczyń wieńcowych. Rozszerza naczynia krwionośne, zapobiega powstawaniu skrzepów.

Witamin E zapobiega dolegliwościom związanym z krążeniem krwi, cechuje ją bowiem działanie na produkcję substancji przeciwzakrzepowej

Witamina E - ochrona przed rakiem

Badania przeprowadzone przez prof. Xifeng Wu z Uniwersytetu Stanu Texas wykazały, że dieta bogata w alfa - tokoferol, wyraźnie obniża ryzyko powstania raka pęcherza. W przeciągu 5 lat przeanalizowano dietę zarówno pacjentów z nowo zdiagnozowanym rakiem pęcherza (468 osób), jak i dietę osób zdrowych (534 osoby). Wyniki przeprowadzonych badań dowiodły, że osoby zdrowe w znacznie większym stopniu spożywały pokarmy bogate w alfa-tokoferol, co znacznie zmniejszyło ryzyko powstania nowotworu, aż o 42% w stosunku do osób, które przyjmowały małe ilości tej witaminy. Uzupełnianie witaminy E w diecie preparatami witaminowymi również wykazało podobne wyniki - ryzyko spadało o 44%. Witamina E jest rozpuszczalna w tłuszczach, w związku z tym najlepiej przyjmować ją wraz z lecytyną, która zwiększa jej przyswajanie. Tokoferol jest dobrze tolerowany przez organizm człowieka i nie jest toksyczny nawet w większej dawce, np. 600 mg dziennie.

UWAGA!

 • Przy wysokim ciśnieniu krwi dawki witaminy E trzeba zwiększać stopniowo.
 • Nieorganiczne sole żelaza mogą zniszczyć działanie witaminy E, dlatego trzeba przyjmować je oddzielnie, przestrzegając co najmniej ośmiogodzinnej przerwy. Organiczne preparaty żelaza można przyjmować razem z witaminą E.
 • Osoby, które piją wodę chlorowaną z kranu, mają większe zapotrzebowanie na witaminę E.


 
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.