ZDROWIE - POSTAWMY NA PROFILAKTYKĘ Email

Zdrowie jest wartością wymierną, a na jego stan sami mamy największy wpływ. Nie oddawaj swojego zdrowia w obce ręce i nie bój się ponosić odpowiedzialności za jego stan. To OD CIEBIE ZALEŻY TWOJE  ZDROWIE i tak naprawdę nikogo oprócz nas samych ono nie obchodzi.


"Dziś zadbaj o swoje zdrowie, byś nie musiał o nim marzyć, gdy będziesz w niemocy". Pliniusz Starszy


Od wielu lat na całym świecie prowadzane są badania nad przyczyną powstawania nowotworów. Jednak zagadka, dlaczego i w którym momencie zdrowa komórka przemienia się w złośliwego guza, nadal nie jest ostatecznie rozwiązana. Ustalono, że głównym winowajcą jest niewłaściwy styl życia, zanieczyszczenie środowiska, żywności oraz wody. Jest to dobra wiadomość, ponieważ dzięki niej mamy skuteczną broń w rękach - profilaktykę!

Jeżeli chcemy żyć długo zdrowi, sprawni fizycznie i intelektualnie, to musimy zadbać o nasze zdrowie właśnie teraz, gdy czujemy się dobrze i nic nam nie dolega. Zanim zdrowa komórka przemieni się w złośliwy nowotwór, mijają lata. To wystarczająco dużo czasu, aby zmniejszyć ryzyko tej groźnej choroby.


Poprzez właściwe odżywianie i zdrowy styl życia można zapobiegać aż 80% chorób nowotworowych. Zrezygnujmy więc z palenia, spróbujmy unikać stresów, z umiarem pracować, zażywać dużo ruchu oraz nie jeść więcej kalorii niż potrzeba. Pamiętajmy, że odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta to ważny czynnik, wpływający na rozwój nowotworów. Dlatego nie obciążajmy komórek naszego organizmu nieodpowiednim po żywieniem, ale dostarczmy mu takich substancji, które będą wspomagać nasze naturalne siły obronno-naprawcze.

W bogatej ofercie CaliVita znajdziemy całą gamę dietetycznych środków spożywczych, które doskonale eliminują negatywne skutki nieprawidłowego stylu życia i odżywiania. Bardzo ważna dla zdrowia suplementacja to oczywiście odpowiednia podaż antyutleniaczy , które poprzez "wygaszanie" wolnych rodników zmniejszają ilość trwałych uszkodzeń materiału genetycznego. Warto pamiętać, że wątroba unieszkodliwia wiele związków rakotwórczych.

Stosując nowoczesny preparat Liver Aid, który zawiera unikalną kompozycję składników, wspomagamy możliwości odtruwające i regenerujące wątroby. Podobne działanie ma Cholestone, Nopalin i Triple Potency Lecithin. Sięgnijmy również po preparaty z "Bożej" apteki, czyli Garlic Caps with Extra Parsley, Green Care, Spirulina Max i Vitale. Produkty te zawierają wiele naturalnych substancji bioaktywnych, które hamują na różnym etapie proces tworzenia się nowotworu. Nasze szanse na zwycięstwo zwiększa także Shark Aid lub Polinesian Noni. Chrząstka rekina hamuje rozwój drobnych naczyń krwionośnych, które dostarczają guzom substancje odżywcze, a Polinesian Noni przywraca prawidłowe funkcjonowanie podziału komórek.

lek. med. Małgorzata Miktus
CaliNews

W ofercie firmy CaliVita jest również wspaniały preparat ParaProteX który uwolni Cię od zakażeń pasożytami grzybicy, bakterii, gronkowiec, pierwotniaki, lambri, glisty, owsiki i inne. AC Zymes pomoże odbudować florę jelit - to pierwsza linia obrony przed infekcjami!

  
SKLEP CALIVITA - Natura Online | GRZYBICA | GRONKOWIEC | OCZYSZCZANIE ORGANIZMU | suplementy
Strona została opracowana na podstawie fachowego piśmiennictwa, doświadczeń i opinii klientów oraz specjalistów. Materiały umieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny w żadnym przypadku nie zastąpią porady lekarza. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej. Oferowane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkty CaliVita należą do suplementów diety, które uzupełniają normalną dietę. Powinno się dokładnie przeczytać informacje umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach pytań zasięgnąć opinii specjalisty.