Test DNA – klucz do zrozumienia swojego zdrowia

Poznaj zagrożenia zapisane w Twoich genach

Wiedza o stanie zdrowia i predyspozycjach do zachorowania na różne choroby to z pewnością ogromne ułatwienie w codziennym życiu. Aby zaplanować zdrowsze, lepszej jakości życie, możemy teraz zidentyfikować nasze genetyczne informacje wcześniej i zrozumieć predyspozycje zapisane w naszych genach. Pozwoli to nam planować nasze działania i minimalizować negatywne wpływy.

Zalety wykonania analizy genetycznej

Jedną z największych zalet wykonania testu DNA jest możliwość uzyskania informacji na temat swojego ryzyka zachorowania na różnego rodzaju choroby genetyczne. Dzięki temu możemy wcześniej zacząć działać i zastosować odpowiednie metody prewencyjne, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju choroby. Ponadto, testy genetyczne pozwalają na określenie indywidualnego profilu odpornościowego, co jest bardzo istotne zwłaszcza w czasach po pandemii. Inną korzyścią wynikającą z analizy genetycznej jest możliwość określenia naszych predyspozycji do tycia, chorób serca, cukrzycy czy nowotworów. Dzięki temu możemy wprowadzić odpowiednie zmiany w swoim stylu życia, aby uniknąć tych chorób lub zminimalizować ich wpływ na nasze zdrowie. Dlatego warto zastanowić się nad wykonaniem testu DNA w firmie Genoplan, która jest światowym liderem w spersonalizowanych analizach genetycznych.

Co zawiera raport zdrowotny

Szczegółowy raport zdrowotny firmy Genoplan zawiera mnóstwo informacji na temat naszego zdrowia takich jak: informacje o grupie ryzyka w chorobach nowotworowych, prawdopodobieństwo wystąpienia choroby Alzheimer’a, Parkinsona, udaru mózgu czy jego niedokrwienia. Raport zawiera także informacje o zdrowiu układu oddechowego, układu krążenia, zagrożeniu chorobami metabolicznymi – cukrzycą, niewydolnością nerek, marskością wątroby. Raport z analizy DNA określa też predyspozycje do uzależnień oraz możliwe reakcje na różne kategorie leków, a także kondycję skóry, metabolizm i jakość snu.

Jak wykonać pełny test DNA?

Aby otrzymać kompletny raport genetyczny wystarczy w firmie Genoplan zamówić interesujący Cię pakiet, a następnie zarejestrować się i wysłać próbkę DNA Twojej śliny do analizy. Twoja próbka zostanie przeanalizowana przez system w laboratoriach badawczym w Korei lub Japonii. Analiza zawiera kompletny, ponad 400-stronicowy, spersonalizowany wynik testu, który odkryje przed Tobą 500 raportów zdrowotnych, w tym dotyczących raka i chorób ogólnych, raporty o zdrowiu, urodzie i Twojej kondycji.

Udostępnij dalej